نسخه انگلیسی سایت نسخه پارسی سایت
021-88590891

درباره ما

گروه بین المللی طرح و ساخت پرسا با هدف تحقیق، پژوهش، تدوین اصول و مبانی و استانداردهای مهندسی در حوزه تولید انبوه غذا (کیترینگ) ایرانی ایجاد گردید؛ و توانست با گردآوری و بهره گیری از افراد برجسته و خبره از نظر علمی، تجربی و تخصصی چارچوب و فرآیند استاندارد طراحی و راه اندازی آشپزخانه های صنعتی تولید غذای ایرانی منطبق با آخرین متد و اصول ایمنی و بهداشت در سطح بین المللی را تهیه کند. این مهم که هزینه زمانی و مالی بسیار بالایی را به خود اختصصاص داده است؛ به عنوان اولین قدمهای علمی است که در سطح کشور برداشته شده است.

     حوزه های تخصصی این شرکت شامل طراحی آشپزخانه های صنعتی در سلف سرویس بزرگ اقتصادی اعم از خودرو سازی، مراکز صنعتی، حوزه های نفت و گاز پتروشیمی، هتل، بیمارستان، تالار، رستوران و مراکز گردشگری بین راهی و غیره می باشد. که در این حوزه ها تحقیقات بسیار زیادی توسط مدیران شرکت انجام شده است و همواره بودجه قابل توجهی از محل درآمدهای شرکت به بخش تحقیق و توسعه اختصاص می یابد.

     گروه بین المللی مهندسی طرح و ساخت پرسا به عنوان شرکت پیشرو در حوزه مشاوره و طراحی کیترینگ توانسته است با ارائه خدمات منحصر به فرد خود گامهای بلندی در سطح منطقه ای و ملی بردارد و پروژه های انجام شده در طی این مدت سند موفقیت شرکت می باشد. اخذ گواهینامه های معتبر بین المللی توسط صاحبان پروژه هایی که این شرکت به عنوان مشاور نقش آفرینی کرده است، دلیل قاطع به روز بودن علوم طراحی فنی – مهندسی شرکت در سطح بین المللی می باشد.

      این شرکت در حال حاضر به عنوان عضو رســمی کمیته علمی و فنی طرح جامع اعطای نشان کیفیت خدمات جهت ارزیابی و رتبه بندی اتحادیه رستوران و سلف سرویس داران تهران در موسسه مطالعات و پژو هش های بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

      گستره پروژه های این شرکت در بیش از ۲۱ استان ایران و ۷ کشور بین المللی در محورهای مختلف می باشد و این شرکت امیدوار است در سند چشم انداز سه و پنج ساله آتیه خود، بتواند در سطوح بین المللی به عنوان معتبرترین شرکت مهندسی در حوزه راه اندازی کیترینگ و رستوران های غذاهای ایرانی مطرح باشد.

        تولید و ارائه صحیح غذا ایرانی منطبق با معیارها و ضوابط بین المللی بهداشتی، آشپزی صنعتی، مهندسی به عنوان یکی از جذابترین و پرمخاطب ترین غذا در بین ملل مختلف دنیا، می تواند به نوعی صادر کننده فرهنگ، آداب و رسوم کشور عزیزمان ایران باشد و هیئت مدیره این شرکت در این راستا برنامه ریزی های بسیار گسترده ای را انجام داده است و امیدوار است بتواند با کمک ایزد منان در نیل به اهداف متعالی خود گام بردارد.

12


امتياز شما به اين مطلب :
(13 رای دهنده, 55 امتیاز, امتیاز میانگین: 4.23 از 5)
کلیه حقوق سایت متعلق به گروه بین المللی طرح و ساخت پرسا می باشد. کپی برداری از طرح و محتوای سایت پیگرد قانونی دارد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پرشین تیک
پذیرش نمایندگی