نسخه انگلیسی سایت نسخه پارسی سایت
021-88590891

نظام مدیریت کیفیت خدمات

با گسترش رقابت بین سازمان‏های تولیدی و خدماتی و افزایش آگاهی و حق انتخاب مشتریان در بین گستره ه‏ایی از خدمات ومحصولات تقریباً مشابه، آنچه بیش از هرچیز دیگری در ایجاد تمایز بین واحدهای کسب‏ و کار مشابه مؤثر است، سطح خدمات ارائه شده به مشتری در کنار عرضه و ارائه محصول/ خدمت اصلی است. در حقیقت امروزه این سطح کیفیت ارائه خدمات است که به عنوان عامل ممیزه کسب ‏و کارهای مشابه نزد مشتری محسوب می ‏شود.

            بر این اساس تدوین نظامی جامع و مدون به منظور پایش کیفیت خدمات ارائه شده از سوی شرکت‏های تولیدی و خدماتی بیش از هرچیز دیگری اهمیت یافته و مبنای دستیابی به کیفیت و به الطبع آن جایگاه ممتاز در اذهان مشتری خواهد بود. با این نگاه، گروه بین المللی طرح و ساخت پرسا با هدف توانمندسازی مشتریان و کارفرمایان گرامی خود در ارائه هرچه بهتر و مطلوبتر خدمات و در راستای ارتقای جایگاه مشتریان و کارفرمایان در اذهان مشتریان، نسبت به ارائه خدمات مشاوره و نظارت بر اجرای مدیریت کیفیت خدمات اقدام نموده و در این مسیر تمامی تلاش خود را برای دستیابی به این هدف مصروف خواهد داشت.

این نظام بگونه‏ ای است که ضمن فراهم آوردن امکان پایش تمامی ابعاد خدماتی کسب ‏و کار، زمینه را برای بهبود و ارائه هرچه بهتر خدمات فراهم خواهدآورد. لازم بذکر است گروه بین المللی طرح و ساخت پرسا مفتخر است به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده این خدمات در حوزه‏ های مربوط به صنعت آشپزخانه، فست فود و کیترینگ به ارائه خدمات به مشتریان گرامی بپردازد.


امتياز شما به اين مطلب :
(1 رای دهنده, 4 امتیاز, امتیاز میانگین: 4.00 از 5)
کلیه حقوق سایت متعلق به گروه بین المللی طرح و ساخت پرسا می باشد. کپی برداری از طرح و محتوای سایت پیگرد قانونی دارد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت : پرشین تیک
پذیرش نمایندگی